1900-talets första hälft, förgylld zink på stensockel, skador, saknar nyckel samt pendel, höjd 33 cm
600 SEK | 2018-01-14 19:44 |
550 SEK | 2018-01-14 19:44 |
350 SEK | 2018-01-14 18:04 |
350 SEK | 2018-01-14 18:58 |
100 SEK | Startpris |