Tidigt 1900-tal, koppar samt glas, 4 st hållare för elektriska ljus, smärre bruksslitage, diam. 40 cm
350 SEK | 2018-01-05 11:39 |
300 SEK | 2018-01-14 19:05 |
125 SEK | 2018-01-12 18:40 |
100 SEK | Startpris |