19. Taklampa, Jugend

Tidigt 1900-tal, koppar samt glas, 4 st hållare för elektriska ljus, smärre bruksslitage, diam. 40 cm

Varunr 51795

14 Januari 2018 19:02

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 350 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

350 SEK2018-01-05 11:39
300 SEK2018-01-14 19:05
125 SEK2018-01-12 18:40
100 SEK Startpris

Stadsauktion 14:e Januari 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.