2 stycken, 1800-tal, ena stämplad Johnson och Carlson Göteborg, längd 25 och 26 cm
225 SEK | 2018-01-14 20:08 |
200 SEK | 2018-01-13 13:36 |
150 SEK | 2018-01-10 19:07 |
100 SEK | 2017-12-28 21:46 |
100 SEK | Startpris |