Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, diam 30 cm, höjd exkl. kedja 45 cm
700 SEK | 2018-01-14 19:07 |
650 SEK | 2018-01-14 19:06 |
400 SEK | 2018-01-14 18:54 |
250 SEK | 2018-01-08 19:46 |
225 SEK | 2018-01-09 20:41 |
175 SEK | 2018-01-05 17:32 |
150 SEK | 2018-01-04 22:18 |
100 SEK | 2017-12-27 17:23 |
100 SEK | Startpris |