Tyskland, 1800-talets slut, smärre bruksslitage, diam. 23,5, höjd 13,5 cm
250 SEK | 2018-01-14 20:24 |
225 SEK | 2018-01-14 20:24 |
125 SEK | 2018-01-01 09:38 |
100 SEK | 2017-12-25 15:37 |
100 SEK | Startpris |