45. Litografi, Inge Schiöler

"Kostervik", signerad samt numrerad (158/195), 48 x 45 cm

Varunr 51818

14 Januari 2018 19:02

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 700 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

1 700 SEK2018-01-14 19:11
1 600 SEK2018-01-14 18:56
1 300 SEK2018-01-14 19:10
650 SEK2018-01-09 22:44
600 SEK2018-01-14 17:32
300 SEK2017-12-29 16:03
100 SEK Startpris

Stadsauktion 14:e Januari 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.