1900-talets sista hälft, smärre bruksslitage, 120 x 50 cm, höjd 172 cm.
700 SEK | 2018-01-03 21:19 |
650 SEK | 2018-01-02 12:08 |
550 SEK | 2017-12-31 16:30 |
100 SEK | Startpris |