Stockholm 1800-talets slut, förgylld trä, emaljerad urtavla, bruksslitage, ej funktionstestad, nyckel samt pendel medföljer, höjd 65 cm
1 500 SEK | 2018-01-14 14:51 |
1 400 SEK | 2018-01-14 18:59 |
900 SEK | 2018-01-10 21:43 |
700 SEK | 2018-01-14 14:12 |
600 SEK | 2018-01-12 15:43 |
100 SEK | Startpris |