Omkring 1940-tal, mässing med 3 st kupor i glas, smärre bruksslitage, höjd 70 cm
175 SEK | 2018-01-14 19:14 |
150 SEK | 2018-01-08 23:01 |
125 SEK | 2018-01-04 12:01 |
100 SEK | Startpris |