Sekelskifte 18/1900-tal, ek, smärre bruksslitage, 80 x 53, höjd 161 cm
450 SEK | 2018-01-14 19:14 |
400 SEK | 2018-01-14 16:23 |
300 SEK | 2018-01-13 10:55 |
200 SEK | 2017-12-21 10:21 |
125 SEK | 2017-12-28 14:40 |
100 SEK | Startpris |