Omkring 1940-tal, björk, bruksslitage, höjd konsol 87 cm, bredd hylla 82 cm
200 SEK | 2018-01-13 21:18 |
175 SEK | 2018-01-14 19:17 |
125 SEK | 2018-01-10 21:31 |
100 SEK | 2018-01-03 19:37 |
100 SEK | Startpris |