1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, skavmärken, 190 x 45, höjd 80 cm
1 100 SEK | 2018-01-14 19:03 |
800 SEK | 2018-01-14 15:36 |
175 SEK | 2018-01-10 18:40 |
100 SEK | Startpris |