Omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, senare ben, 150 x 41 cm, höjd 75 cm
800 SEK | 2018-01-14 19:01 |
750 SEK | 2018-01-14 18:59 |
500 SEK | 2017-12-25 15:25 |
100 SEK | Startpris |