Slutet av 1800-tal, mahogny med skiva i marmor, smärre bruksslitage, 38 x 38 cm, höjd 73 cm
400 SEK | 2018-01-14 19:27 |
350 SEK | 2018-01-14 19:27 |
225 SEK | 2018-01-14 19:27 |
200 SEK | 2018-01-14 19:27 |
175 SEK | 2018-01-14 19:27 |
100 SEK | Startpris |