Mahognyfaner, handhuggen, lagad skiva i kalksten, handtag, låsbeslag samt dekorlister i mässing, bruksslitage, renoverad, saknar en list, 102 x 51 cm, höjd 85 cm.
2 800 SEK | 2018-01-20 22:52 |
2 600 SEK | 2018-01-20 00:15 |
1 500 SEK | 2018-01-20 18:11 |
300 SEK | 2018-01-20 17:11 |
225 SEK | 2018-01-19 11:56 |
200 SEK | 2017-12-30 10:44 |
175 SEK | 2018-01-12 18:00 |
100 SEK | Startpris |