1800-talets slut, valnöt samt rotfaner, bruksslitage, 107 x 51, höjd 102 cm
950 SEK | 2018-01-21 19:36 |
900 SEK | 2018-01-21 19:36 |
350 SEK | 2018-01-20 00:19 |
300 SEK | 2018-01-20 23:22 |
225 SEK | 2017-12-23 08:49 |
100 SEK | Startpris |