Tidigt 1900-tal, senare bemålning, smärre bruksslitage, skavmärken, 65 x 42, höjd 70 cm
500 SEK | 2018-01-21 19:34 |
450 SEK | 2018-01-21 19:34 |
350 SEK | 2018-01-21 18:52 |
250 SEK | 2018-01-21 07:22 |
125 SEK | 2017-12-23 10:45 |
100 SEK | Startpris |