Omkring 1960-tal, 4 st utdragslådor, smärre bruksslitage, 75 x 37cm, höjd 86 cm
400 SEK | 2018-01-20 18:26 |
400 SEK | 2018-01-21 18:53 |
225 SEK | 2018-01-19 18:29 |
100 SEK | 2018-01-15 09:49 |
100 SEK | Startpris |