1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, längd 47 cm
225 SEK | 2018-01-21 19:58 |
200 SEK | 2018-01-21 19:57 |
150 SEK | 2018-01-21 07:21 |
125 SEK | 2018-01-20 23:09 |
100 SEK | 2018-01-15 22:49 |
100 SEK | Startpris |