Ek, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, 95 x 53, höjd 75 cm
850 SEK | 2018-01-21 19:59 |
800 SEK | 2018-01-21 19:59 |
400 SEK | 2018-01-21 19:58 |
200 SEK | 2018-01-21 19:57 |
100 SEK | 2018-01-18 22:58 |
100 SEK | Startpris |