4 st, 1900-talets första kvartal, bruksslitage
400 SEK | 2018-01-21 20:00 |
350 SEK | 2018-01-21 20:00 |
250 SEK | 2018-01-21 20:00 |
225 SEK | 2018-01-21 18:54 |
200 SEK | 2017-12-29 17:04 |
200 SEK | 2018-01-19 17:27 |
100 SEK | Startpris |