Omkring 1900-talets mitt, teak, svartlackerad metall samt glas, smärre bruksslitage, märken på skärm, höjd ca 40 cm
4 000 SEK | 2018-01-21 18:32 |
3 800 SEK | 2018-01-21 13:48 |
3 600 SEK | 2018-01-21 11:09 |
650 SEK | 2018-01-08 16:20 |
250 SEK | 2017-12-30 11:07 |
100 SEK | 2017-12-23 14:47 |
100 SEK | Startpris |