Bronserad gips, signerad, smärre bruksslitage, höjd 32 cm
3 200 SEK | 2018-01-21 17:38 |
3 000 SEK | 2018-01-21 20:01 |
2 200 SEK | 2018-01-21 17:46 |
1 400 SEK | 2018-01-21 17:16 |
750 SEK | 2018-01-17 14:29 |
700 SEK | 2018-01-07 19:59 |
600 SEK | 2018-01-15 07:00 |
500 SEK | 2018-01-07 19:54 |
125 SEK | 2018-01-03 09:39 |
100 SEK | Startpris |