Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, 16 kaffekoppar med fat 2 modeller, 6 tekoppar med fat, sockerskål samt gräddkanna
450 SEK | 2018-01-21 19:07 |
400 SEK | 2018-01-04 12:15 |
225 SEK | 2018-01-09 18:43 |
100 SEK | Startpris |