Mindre fanerskador, ej funktionstestad, höjd 43 cm
225 SEK | 2018-01-19 18:30 |
225 SEK | 2018-01-21 19:07 |
175 SEK | 2018-01-21 19:07 |
100 SEK | Startpris |