Omkring 1900-talets mitt, trä, bruksslitage, höjd 72 cm.
550 SEK | 2018-01-16 22:34 |
500 SEK | 2018-01-21 20:27 |
300 SEK | 2018-01-20 13:40 |
150 SEK | 2018-01-09 18:53 |
100 SEK | Startpris |