18/1900-tal, bruksslitage, diam. 36, höjd 24 cm
400 SEK | 2018-01-21 20:30 |
350 SEK | 2018-01-21 20:30 |
300 SEK | 2018-01-21 07:41 |
200 SEK | 2018-01-21 16:43 |
100 SEK | Startpris |