1800-tal, stomme i förgylld metall, fyra stycken ljusarmar med 3 st ljushållare, varav en senare elektrifierad, smärre bruksslitage, saknar enstaka prismor, diam. 65, höjd 100 cm
10 200 SEK | 2018-01-21 19:02 |
10 000 SEK | 2018-01-21 18:57 |
8 200 SEK | 2018-01-20 12:56 |
8 000 SEK | 2018-01-20 12:51 |
2 400 SEK | 2018-01-19 11:58 |
2 000 SEK | 2018-01-08 19:32 |
2 000 SEK | 2018-01-15 18:48 |
125 SEK | 2018-01-05 17:40 |
100 SEK | Startpris |