Smärre bruksslitage, mindre nagg, höjd 21 cm
10 400 SEK | 2018-01-21 18:59 |
10 200 SEK | 2018-01-21 19:17 |
5 800 SEK | 2018-01-21 19:16 |
5 400 SEK | 2018-01-21 19:00 |
2 200 SEK | 2018-01-21 17:33 |
850 SEK | 2018-01-20 16:00 |
500 SEK | 2018-01-15 23:04 |
450 SEK | 2018-01-09 12:01 |
250 SEK | 2018-01-01 23:27 |
125 SEK | 2017-12-27 21:18 |
100 SEK | Startpris |