Ulla Procopé, samt Gunvor Olin-Grönqvist, fat, te samt kaffekoppar, bruksslitage, en tekopp med nagg.
400 SEK | 2018-01-21 19:19 |
350 SEK | 2018-01-21 19:19 |
250 SEK | 2018-01-21 19:19 |
125 SEK | 2018-01-21 19:19 |
100 SEK | Startpris |