1900-talets första hälft, björk, bruksslitage, höjd 38 cm
150 SEK | 2018-01-21 19:19 |
125 SEK | 2018-01-18 11:15 |
100 SEK | 2018-01-15 20:22 |
100 SEK | Startpris |