Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, mått spegel 89 x 53 cm
225 SEK | 2018-01-21 19:20 |
200 SEK | 2018-01-21 19:20 |
150 SEK | 2018-01-20 14:08 |
125 SEK | 2018-01-16 14:36 |
100 SEK | Startpris |