Lackerad bokfaner, spännben, smärre bruksslitage. 240 x 120, höjd 69 cm
1 200 SEK | 2018-01-21 18:59 |
1 100 SEK | 2018-01-13 11:23 |
1 000 SEK | 2018-01-15 08:19 |
150 SEK | 2018-01-06 11:43 |
125 SEK | 2017-12-26 17:10 |
100 SEK | 2017-12-23 14:45 |
100 SEK | Startpris |