Omkring 1960-tal. Finland, monogramsignerad, mindre bottennagg, höjd 38 cm
450 SEK | 2018-01-17 02:34 |
400 SEK | 2018-01-21 19:25 |
300 SEK | 2018-01-21 19:25 |
100 SEK | Startpris |