1900-talets första hälft, senare bemålning, bruksslitage, diam. 73, höjd 68 cm
550 SEK | 2018-01-14 20:41 |
500 SEK | 2018-01-28 18:36 |
300 SEK | 2018-01-14 14:40 |
100 SEK | Startpris |