Tidigt 1900-tal, bruksslitage, längd 220 cm
900 SEK | 2018-01-28 19:37 |
850 SEK | 2018-01-28 19:37 |
550 SEK | 2018-01-28 15:41 |
500 SEK | 2018-01-14 20:31 |
100 SEK | Startpris |