Signerad "Orrefors Expo B 409-66", diam. 13,5 cm, mindre repor, ngt missfärgad
300 SEK | 2018-01-28 19:40 |
250 SEK | 2018-01-28 19:40 |
200 SEK | 2018-01-28 18:55 |
175 SEK | 2018-01-24 12:43 |
150 SEK | 2018-01-27 22:06 |
100 SEK | 2018-01-18 02:07 |
100 SEK | Startpris |