Omkring 1900-talets mitt, mahogny med underrede i bok, skyltmärkt, smärre bruksslitage, mindre repor samt fläckar, 47 x 38, höjd 54 cm
500 SEK | 2018-01-27 13:59 |
450 SEK | 2018-01-28 19:40 |
350 SEK | 2018-01-28 18:51 |
225 SEK | 2018-01-27 21:23 |
125 SEK | 2018-01-09 21:54 |
100 SEK | 2017-12-28 15:02 |
100 SEK | Startpris |