1900-talets mitt, 3 utdragslådor, smärre bruksslitage, mindre fanerskada bakkant, 82 x 41, höjd 70 cm
300 SEK | 2018-01-18 23:26 |
250 SEK | 2018-01-23 13:52 |
200 SEK | 2018-01-18 23:32 |
100 SEK | Startpris |