Signerad, samt numrerad (247/275). 42 x 61 cm.
1 100 SEK | 2018-01-28 15:31 |
1 000 SEK | 2018-01-05 01:36 |
500 SEK | 2017-12-21 19:48 |
125 SEK | 2017-12-24 08:45 |
100 SEK | Startpris |