Ek, omkring 1960-tal, en utdragslåda, smärre bruksslitage, 100 x 35, höjd 37/176 cm
500 SEK | 2018-01-18 23:28 |
450 SEK | 2018-01-23 13:54 |
350 SEK | 2018-01-09 14:39 |
100 SEK | Startpris |