1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, längd 33 cm
700 SEK | 2018-01-28 19:55 |
650 SEK | 2018-01-28 18:37 |
500 SEK | 2018-01-28 19:55 |
350 SEK | 2018-01-28 09:02 |
250 SEK | 2018-01-27 19:01 |
200 SEK | 2018-01-08 20:44 |
100 SEK | Startpris |