22. Olja på pannå, Inga-Lill Odhenius

Hamnmotiv, signerad, samt daterad , 39 x 32 cm.

Varunr 52478

28 Januari 2018 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK 200 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

200 SEK2018-01-28 19:07
175 SEK2018-01-27 15:18
150 SEK2018-01-26 00:53
100 SEK2018-01-23 02:04
100 SEK Startpris

Stadsauktion 28:e Januari 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.