Ett par, 1900-tal, bruksslitage, höjd 19,5 cm
225 SEK | 2018-01-23 23:11 |
200 SEK | 2018-01-19 13:02 |
175 SEK | 2018-01-15 23:26 |
100 SEK | Startpris |