6 st stora, Rörstrand, en med nagg, diam 27 cm. 2 små fat, Bauscherweiden Bavaria, diam 16,5 cm. Bruksslitage.
450 SEK | 2018-01-27 15:46 |
400 SEK | 2018-01-28 20:06 |
300 SEK | 2018-01-14 20:47 |
100 SEK | Startpris |