Onyx med förgylld mässing, omkring sekelskifte 18/1900-tal, höjd 83 cm
1 000 SEK | 2018-01-28 20:11 |
950 SEK | 2018-01-28 20:11 |
800 SEK | 2018-01-26 12:44 |
700 SEK | 2018-01-28 12:02 |
225 SEK | 2018-01-23 17:56 |
200 SEK | 2018-01-11 20:46 |
100 SEK | Startpris |