Omkring 1840-tal, patinerad koppar samt mässing med handtag i ben, original värmelod medföljer, smärre bruksslitage, höjd 43 cm
1 200 SEK | 2018-01-26 12:47 |
1 100 SEK | 2018-01-28 20:13 |
950 SEK | 2018-01-28 20:13 |
850 SEK | 2018-01-28 17:34 |
600 SEK | 2018-01-27 21:33 |
100 SEK | 2018-01-12 13:40 |
100 SEK | Startpris |