Med mustaschfäste, tidigt 1800-tal, längd 36 cm, stämplad "MF"
600 SEK | 2018-01-28 20:15 |
550 SEK | 2018-01-26 12:48 |
500 SEK | 2018-01-27 16:45 |
100 SEK | Startpris |