9 delar, 2 mindre kannor, ett uppläggningsfat, samt 6 mattallrikar (2 med nagg). Visst dekorbortfall, annars smärre bruksslitage.
1 600 SEK | 2018-01-28 20:17 |
1 500 SEK | 2018-01-28 20:17 |
950 SEK | 2018-01-27 21:54 |
850 SEK | 2018-01-28 15:33 |
650 SEK | 2018-01-28 09:49 |
500 SEK | 2018-01-13 22:36 |
350 SEK | 2018-01-23 15:18 |
250 SEK | 2018-01-15 19:24 |
150 SEK | 2018-01-11 04:00 |
125 SEK | 2018-01-10 12:09 |
100 SEK | Startpris |