2 stycken, signerade Willhelmine Schartow, 1921, förgyllda mässingsramar, höjd 7 cm
650 SEK | 2018-01-26 12:51 |
600 SEK | 2018-01-28 12:17 |
150 SEK | 2018-01-24 14:56 |
100 SEK | Startpris |